"Ріка життя безсмертного Тараса"

13 березня в Науковій бібліотеці Уманського національного університету садівництва зібралися студенти першого курсу факультету агрономії, щоби вшанувати пам’ять видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Студенти провели виховну годину на тему: «Ріка життя безсмертного Тараса» та взяли активну участь у вікторині «Ім’я Шевченка стукає в серцях».

Протягом вікторини чотири команди змагались у знанні життя та творчості митця, а також декламували всім відомі твори поета: «Садок вишневий коло хати…», «І виріс я на чужині…», «Мені однаково чи буду…», «Мені тринадцятий минало!», «Причинна» («Реве та стогне Дніпр широкий»), «Тече вода з-під явора…», «Сон» («На панщині пшеницю жала»). Учасники були відзначені грамотами.

Ірина Рассадіна, кандидат с.-г. наук, куратор 13 -аг групи.