Олімпіада з ґрунтознавства

І етап Всеукраїнської олімпіади з ґрунтознавства

28 лютого на факультеті агрономії проведено перший тур олімпіади з ґрунтознавства серед студентів факультету.

В олімпіаді прийняли участь 11 студентів. На основі проведеного тестування визначено переможців для участі в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з ґрунтознавства серед студентів вищих аграрних навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

І місце – студент 31-а групи Макутін Олексій Володимирович;

ІІ місце – студент 32-а групи Мись Андрій Вячеславович;

ІІІ місце – студент 31-а групи Риженко Олександр Миколайович.

Члени оргкомітету:

В.І. Невлад, голова комісії, завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, доцент, кандидат с.-г. наук;

М.В. Недвига, професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства, професор, кандидат с.-г. наук;

І.В. Прокопчук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства, доцент, кандидат с.-г. наук;

О.Ю. Стасінєвич, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства, доцент, кандидат с.-г. наук.