Бібліотека - скарбниця знань!

Студенти 13–аг групи відвідали музейну кімнату стародруків. Провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва Наталія Василівна Михайлова розповіла першокурсникам про визначні дати та особистості нашого навчального закладу, показала перші підручники Головного училища, а також унікальну колекцію стародруків, серед яких є видання, що датуються 18 століттям. Згадала імена випускників, колишніх викладачів, цікаві факти з історії бібліотечних книг та надала багато іншої пізнавальної інформації. Наприкінці зустрічі Наталія Василівна пригостила студентів варенням, приготованим за старовинним рецептом.

Музейна колекція стародруків своєрідна і має неперевершені, унікальні матеріали, тому ця зустріч для студентів стала початком пізнання славних традицій нашого навчального закладу.

Ірина Рассадіна, кандидат с.-г. наук, куратор 13–аг групи.