"Березень зиму ламає – весні стежку прокладає"

Березень – це перший місяць весни. В народі кажуть: "Березень зиму ламає – весні стежку прокладає". Однак зима хоч і ослабнула, але не здалася. Ще й досі вона нас радує пухнастим снігом і неймовірними краєвидами. В ці дні погода сприяла студентам 13-аг і 14-ас груп з кураторами Рассадіною Іриною та Ракул Інною провести зиму веселими розвагами.

Розпочалися вони з катання на санчатах і лижах. З веселим сміхом студенти падали у сніг, перекидалися. Веселі, збуджені, вони не помічали морозу.

А які ж зимові ігри на свіжому повітрі можуть обійтися без улюбленої забави багатьох поколінь –– сніжок?

Активний відпочинок приніс багато задоволення і радості студентам, вони мали змогу знову повернутися в безтурботне дитинство. Хоч зима і дарує нам безліч позитивних емоцій та веселощів, проте ми всі вже з нетерпінням чекаємо на теплі, сонячні весняні дні.

Ірина Рассадіна, куратор 13–аг групи